Edycja 2020 - ogłaszamy termin

XVIII edycja targów odbędzie się w dniach 3-4 marca 2020.

Kolejna - XVIII edycja Międzynarodowych Targów Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA odbędzie się w dniach 3-4 marca 2020.

Targi odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym GLOBAL EXPO w Warszawie, przy ulicy Modlińskiej 6D. Obiekt sprawdzony już podczas edycji 2019 oferuje dogodny dojazd, obszerne parkingi, profesjonalne sale wykładowe na seminaria oraz zaplecze techniczne.

Ostatnie godziny rejestracji online

Rejestracja online będzie dostępna do godzin porannych 5 marca.

Rejestracja online umożliwia zakup biletów wstępu. Na podany w procesie rejestracji e-mail uczestnik otrzymuje kartę wstępu do samodzielnego wydrukowania. Z kartą wstępu można wejść bezpośrednio na targi.

Zarejestruj się, oszczędź czas i pieniądze. Bilety online są w cenie 20 zł, bilety opłacane w recepcji targowej są w cenie 30 zł.

Wygraj tablet w konkursie

Oddając głos w Konkursie NAJCIEKAWSZY PRODUKT otrzymasz upominek. Możesz wygrać TABLET.

Każdy uczestnik targów ma możliwość zagłosowania w Konkursie. Można oddać głos na trzy kategorie produktów: Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo.

Każdy głosujący otrzyma od nas upominek. Masz szansę wylosować okolicznościowy długopis, power bank, pendrive 16GB.

Codziennie wśród puli nagród dla głosujący TABLET SAMSUNG.

Zobacz produkty zgłoszone do Konkursu

Rejestracja online ruszyła

Już działa rejestracja online. Oszczędza czas, umożliwia zakup biletów wstępu.

Już działa rejestracja online. Oszczędza czas, umożliwia zakup biletów wstępu.

Po zarejestrowaniu uczestnik otrzymuje na podany e-mail potwierdzenie, z którym zgłasza się do recepcji targów aby opłacić wstęp i odebrać identyfikator.

Osoby, które opłacą bilet wstępu online otrzymują na podany e-mail imienny identyfikator do samodzielnego wydrukowania oraz faktrurę. Identyfikator upoważnia do wejścia na targi bez oczekiwania w recepcji.

Podczas rejestrowania każdemu uczestnikowi zakładamy indywidualne KONTO KLIENTA.

KONTO umożliwia samodzielną edycję danych wprowadzonych podczas rejestracji, w tym wyrażonych zgód na przetwarzanie danych.

KONTO umożliwia rejestrację na kolejne wydarzenia poprzez logowanie - bez wypełniania formularzy.

Rejestracja online

Ramowy program seminariów

Seminaria na FORUM WENTYLACJA są ważnym elementem programu. Udostępniamy Ramowy program.

Seminaria na FORUM WENTYLACJA są ważnym elementem programu. Udostępniamy Ramowy program wykładów. Bloki tematyczne to: PRAWO, ENERGIA, KOMFORT, WARSZTAT PROJEKTANTA, WARSZTATY CHŁODNICZE, WENTYLACJA POŻAROWA, POMPY CIEPŁA, WARSZTATY BIM / CAD, WENTYLACJA NATURALNA I TECHNIKA KOMINOWA.

Zobacz Program ramowy

Edycja 2019 już ponad 160 wystawców

Lista wystawców XVII edycji targów stale się powiększa.

Z zaproszenia Stowarzyszenia Polska Wentylacja skorzystało już 160 wystawców. Jak zwykle obecni będą czołowi roducenci i dystrybutorzy, zarówno znani rynkowi gracze, jak i nowe firmy. Będą też obecni wystawcy zagraniczni.

Na bieżąco uzupełniamy informajce o wystawcach. Zobacz listę wystawców

Edycja 2019 w nowym miejscu

XVII edycja targów odbędzie się w nowej lokalizacji.

Tegoroczna edycja targów odbędzie się w nowej lokalizacji – w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo na warszawskim Żeraniu, przy ul. Modlińskiej 6D. Nowy obiekt zapewni wygodę zarówno zwiedzającym jak i wystawcom. Dogodny dojazd z tras szybkiego ruchu, duże parkingi, wygodne sale konferencyjne, to atuty nowego miejsca. Więcej o nowej lokalizacji

Statystyki 16. Edycji Targów FWSK 2018

181 wystawców z Polski i z zagranicy, 6000 odwiedzających z 18 państw, 9500 mkw powierzchni targowej.

W targach udział wzięło 6000 odwiedzających z 18 państw reprezentujących branżę wentylacyjną – 51% uczestników, branżę klimatyzacyjną – 42%, inne branże – 7%.

Podział odwiedzających na grupy zawodowe wyglądał następująco: 40% - wykonawca/instalator, 24% - projektant, 23% handlowiec/producent, 13% - inny specjalista.

Warsztat projektanta – PASCAL 2018

27 lutego na terenie targów odbył się Warsztat Projektanta,w którym udział wzięli przedstawiciele renomowanych biur projektowych nominowanych do Nagrody Branżowej PASCAL 2018

W Warsztacie Projektanta udział wzięli przedstawiciele biur: OVE ARUP&PARTNERS, EPSTEIN, PROCHEM, POL-CON CONSULTING, BURO HAPPOLD POLSKA, WSP POLSKA, PIO-SAN, SINAP, PERFECTA, TERMO STUDIO.

Laureatów Nagrody PASCAL 2018 ogłoszono podczas Gali branżowej, która odbyła się 27 lutego w hotelu Sheraton. Na uroczystość – oprócz projektantów odpowiedzialnych za projekty instalacji wentylacji i klimatyzacji zostały zaproszone osoby związane z powstaniem zgłoszonych obiektów – architekci, inwestorzy, generalni wykonawcy. Kapituła po analizie zgłoszeń postanowiła przyznać trzy równorzędne nagrody następującym projektom: Budynek biurowo-handlowo-usługowy BAŁTYK opracowany przez firmę TERMO STUDIO,  Budynek usługowo-biurowy ZA BRAMKĄ opracowany przez firmę PERFECTA oraz CENTRUM DYSTRYBUCJI LEKÓW opracowany przez firmę POL-CON CONSULTING. Kapituła przyznała również 4 wyróżnienia. Więcej informacji

Laureaci Nagrody DELTA 2018

Nagroda Branżowa przyznawana przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja

Pierwszego dnia targów odbyła się uroczysta Gala Branżowa podczas, której ogłoszono laureatów nagrody DELTA przyznawanej za osiągane wyniki działalności gospodarczej. Biznesową nagrodę DELTA 2018 otrzymały firmy: w kategorii firm działających do 10 lat: I miejsce – EUROKLIMAT, II miejsce – ACTION ENERGY, III miejsce – HARMANN POLSKA. W kategorii firmy działających do 20 lat: I miejsce – AERECO WENTYLACJA, II miejsce – FLOWAIR, III miejsce – ZIEHL-ABEGG POLSKA.  W kategorii firm działających ponad 20 lat: I miejsce – KENTEL POLSKA, II miejsce – IGLOTECH, III miejsce – SCHIESSL POLSKA. Więcej informacji